W UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA, czwartek 29 czerwca br., o. Edward Wróbel będzie obchodził złoty jubileusz święceń kapłańskich. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy z Jubilatem w czasie uroczystej mszy św. o g. 12:00. Wraz z Jubilatem będziemy dziękować Panu Bogu za wszystkie otrzymane łaski i prosić o dalsze w życiu kapłańskim i zakonnym o. Edwarda.
Jubileusz o. Edwarda
klasztor
22 czerwca, 2023
może ci się spodobać:
klasztor
25 czerwca, 2026
Dziękczynienie za to co było i za to co będzie
klasztor
25 czerwca, 2026
Fatima – dłoń Ojca dla świata
klasztor
12 czerwca, 2026
Fatima -ratunek dla świata