jesteś na stronie klasztoru Radomsko

klasztor | Dziękczynienie za to co było i za to co będzie

Dziękczynienie za to co było i za to co będzie

W środę, 24 czerwca br. grupy duszpasterskie działające przy naszym sanktuarium spotkały się na Eucharystii, by podziękować Bogu za miniony czas.

Dziękczynienie dotyczyło kończącego się roku formacyjnego, ale wybiegało także już w przyszłość, ku temu, co Opatrzność przygotowała dla nas w tym miejscu.

 

Po Mszy Św. w ogrodzie klasztornym miała miejsce agapa, czyli dobre spotkania i rozmowy, w dobrym towarzystwie:)

 

Zdjęcia: Anna Kądziela

podziel się:
Dariusz Sowa OFMConv

Twoje 1,5% robi różnicę

To szybki sposób, by wesprzeć to, co robimy na co dzień. Jeśli możesz, przekaż 1,5% — naprawdę ma znaczenie.