klasztor
25 czerwca, 2026
Dariusz Sowa OFMConv
autor
W środę, 24 czerwca br. grupy duszpasterskie działające przy naszym sanktuarium spotkały się na Eucharystii, by podziękować Bogu za miniony czas.
Dziękczynienie dotyczyło kończącego się roku formacyjnego, ale wybiegało także już w przyszłość, ku temu, co Opatrzność przygotowała dla nas w tym miejscu.
Po Mszy Św. w ogrodzie klasztornym miała miejsce agapa, czyli dobre spotkania i rozmowy, w dobrym towarzystwie:)
Zdjęcia: Anna Kądziela