Porządek Mszy św. i spowiedzi
Dróżki Matki Bożej Bolesnej
Czuwania Papieskie i Odnowy w Duchu Świętym
Odpusty
Pomoce duszpasterskie
Franciszkański Zakon Świeckich
Rycerstwo Niepokalanej
Alma Mater
Odnowa w Duchu Świętym
Wspólnota Krwi Chrystusa
Czciciele Męki Pańskiej (Bractwo Żywej Drogi Krzyżowej)
Grupa Animacji Misyjnej
 
 
 
 

Irena i Tadeusz Olczykowie


Nasz Papież

… pragniemy podzielić się naszym świadectwem spotkania z Janem Pawłem II. Informację o beatyfikacji 1–go maja naszego papieża przyjęliśmy z olbrzymią radością i zarazem nadzieją. Dziś możemy powiedzieć, że jesteśmy bardzo szczęśliwi. Spełniły się pragnienia setek tysięcy ludzi zgromadzonych na pogrzebie Jana Pawła II (w tym i nas), aby papież został ogłoszony „Santo Subito”. Jan Paweł II był, i pragniemy , by tak dalej było, naszym małżeńskim i duchowym przewodnikiem oraz wzorem do naśladowania.

 

Matylda Kaszyńska


Myślę, że jesteśmy wyróżnieni przez los, bo życie nasze splotło się z biografią jednego z najbardziej niezwykłych ludzi wszechczasów, który jest jednocześnie naszym rodakiem. Mogliśmy uczestniczyć w bezpośrednich spotkaniach z Janem Pawłem II.

 

Bolesława Piekarniak


Byliśmy w Rzymie, widzieliśmy naszego Papieża.

Pielgrzymka z parafii św. Lamberta z Radomska do Rzymu trwała od 9 do 19 października. Uczestniczyły w niej 44 osoby, w tym dwóch księży: ks. Roman Cer z par. św. Lamberta i ks. Zenon Gajda – proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego (kościół w budowie) w Wymysłówku. Uczestnikami byli ludzie z różnych parafii Radomska, a także z innych miast Polski.