Porządek Mszy św. i spowiedzi
Dróżki Matki Bożej Bolesnej
Czuwania Papieskie i Odnowy w Duchu Świętym
Odpusty
Pomoce duszpasterskie
Franciszkański Zakon Świeckich
Rycerstwo Niepokalanej
Alma Mater
Odnowa w Duchu Świętym
Wspólnota Krwi Chrystusa
Czciciele Męki Pańskiej (Bractwo Żywej Drogi Krzyżowej)
Grupa Animacji Misyjnej
 
 






KONCERT FINAŁOWY
VIII OTWARTEGO KONKURSU KOLĘD, PASTORAŁEK
I PIOSENEK BOŻONARODZENIOWYCH
"HEJ, PANIE JEZU"

KLASZTOR FRANCISZKANÓW W RADOMSKU
16 stycznia 2011




W niedzielę, 16 stycznia, w naszym kościele po Mszy św. rozpoczynającej się o godz. 11.00 odbył się koncert finałowy VIII Otwartego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych "Hej, Panie Jezu".
Wyniki w poszczególnych kategoriach przedstawiają się następująco:

KATEGORIA 6-9 LAT

Miejsce I

Marysia Markiewicz - 9 lat
„A to już święta”
Akompaniament: półplayback
Opiekun: P. Wioletta Ojrzyńska

Miejsce II

Paulina Gąnciarek - 9 lat
PZSG w Strzałkowie
„Jest zimowy wieczór”
Akompaniament: półplayback
Opiekun: P. Agnieszka Bareła

Miejsce II

Artur Nowak - 9 lat
PSP im Jana Pawła II w Strzelcach Małych
„Gdy się Chrystus rodzi”
Akompaniament: półplayback
Chórek: Kinga Niegowska, Krystian Nowak, Wiktoria Nowak, Sara Skórniewska
Opiekun: P. Zofia Bartnik

Miejsce III

Oliwia Siewniak - 6 lat
PP nr 4 w Radomsku
„Kolędowy czas”
Akompaniament: fortepian
Opiekun: P. Dorota Kołaczkowska

Wyróżnienia

Igor Mielczarek - 5 lat
PSP nr 3 w Radomsku
„W dzień Bożego Narodzenia”
Akompaniament: półplayback
Opiekun: P. Barbara Stefańczyk

Julia Walaszczyk - 9 lat
Schola Dziecięco-młodzieżowa -Parafia Nowa Brzeźnica
„Maleńka Miłość”
Akompaniament: półplayback
Opiekun: P. Grażyna Walaszczyk

Weronika Krawczyk - 6 lat
Przedszkole w Nowej Brzeźnicy
„Powitajmy Go”
Akompaniament: półplayback
Chórek: Adam Psztyr i Julia Nowakowska
Opiekun: P. Grażyna Walaszczyk


Nagroda organizatorów

Kinga Niegowska - 9 lat
PSP im Jana Pawła II w Strzelcach Małych
„Ponad Betlejem”
Akompaniament: półplayback
Chórek: Artur Nowak, Krystian Nowak, Wiktoria Nowak, Sara Skórniewska
Opiekun: P. Zofia Bartnik


KATEGORIA 10-12 LAT

Miejsce I

Sylwia Makowska -12 lat
PSP im H.Sienkiewicza w Orzechowie
„Uciekali”
Ampaniament: półplayback
Opiekun: P. Ewa Adamek

Miejsce I

Karolina Derwisz -10 lat
PSP im H.Sienkiewicza w Orzechowie
„Jezus malusieńki”
Akompaniament: gitara
Opiekun: P. Ewa Adamek

Miejsce II

Sara Morga - 11 lat
Schola Dziecięco-młodzieżowa - Parafia Nowa Brzeźnica
„Gdy śliczna Panna”
Akompaniament: półplayback
Opiekun: P. Grażyna Walaszczyk

Miejsce II

Konrad Derlatka -10 lat
PSP Kobiele Wielkie
„Przybyli z nieba”
Akompaniament: półplayback
Opiekun: P. Ewa Adamek

Wyróżnienie


Paulina Młynarczyk-12 lat
PSP w Rzejowicach
„Zaśnij Dziecino”
Akompaniament: gitara
Opiekun: P. Roman Janiec

KATEGORIA 13-15 LAT

Miejsce I

Natalia Stolarska
„Bóg się rodzi”
Akompaniament: półplayback

Miejsce II

Katarzyna Socha – 13 lat
Parafia pw. św. Stanisława BM w Pławnie
„Całą noc padał śnieg”
Akompaniament: instrument klawiszowy
Opiekun: P. Krzysztof Normard

Miejsce III

Maria Sobańska
ZSG nr 1 w Radomsku
„Bóg narodził się”
Akompaniament: Zespół w składzie: Kamil Kubiczek, Michał Krawczykowski,
Daniel Marczyński, Marcin Chmielewski, Krzysztof Jabłoński
Opiekun: P. Małgorzata Siarka

Wyróżnienia

Aleksandra Adamek - 14 lat
Gimnazjum nr 6 w Radomsku
„Kolęda dla nieobecnych”
Akompaniament: gitara klasyczna- Marta Ziembińska
Opiekun: P. Hanna Klekowska

Anna Umańska
ZSG nr 1 w Radomsku
„Ten zimowy czas”
Akompaniament: Zespół w składzie: Katarzyna Pachuta, Adam Baran, Piotr Zygma
Opiekun: P. Małgorzata Siarka

Natalia Ćwiek – 13 lat
ZSG nr 3 w Radomsku
„Pada śnieg”
Ampaniament: półplayback
Opiekun: P. Marzena Musiał

Adrianna Moroń – 13 lat
Parafia pw. św. Stanisława BM w Pławnie
„W żłobie leży”
Akompaniament: instrument klawiszowy
Opiekun: P. Krzysztof Normard


Zespoły - kategoria „OPEN”

Miejsce I

„Impresja”- Miejski Dom Kultury w Radomsku
„Lulajże Jezuniu”
Akompaniament: Anna Dębska-Molenda – fortepian
Ponadto: instrumenty perkusyjne
Chórki: Klaudia Dyktyńska
Katarzyna Dróżdż
Ewa Matyszczyk
Opiekun: P. Anna Dębska-Molenda

Miejsce I

Klaudia Dyktyńska z zespołem
„Najświętsza Panienka po świecie chodziła”
Akompaniament: instrumenty perkusyjne - Anna Chybalska
Opiekun: P. Anna Dębska-Molenda

Miejsce II

Zespół Dziecięco- Młodzieżowy „Amelki” i Szymon Sowiński
„Jezus Malusieńki”
Akompaniament: instrument klawiszowy
Opiekun: Grażyna Walaszczyk


Organizatorzy VIII FESTIWALU „ HEJ, PANIE JEZU”

• PSP nr 3 w Radomsku
• ZSG nr 2 w Radomsku
• ZSG nr 7 w Radomsku
• ZSG w Szczepocicach Rządowych
• Miejski Dom Kultury w Radomsku w Radomsku
• Klasztor OO. Franciszkanów w Radomsku


Sponsorzy VIII FESTIWALU „ HEJ, PANIE JEZU”

• Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana
• Urząd Miasta Radomska:
-Wydział Edukacji i Wychowania
-Wydziału Kultury i Promocji
• Firma „Meblohen” Paweł Chybalski
• Ksiądz Jerzy Knysak
• Rada Rodziców PSP nr 3 w Radomsku
• Rada Rodziców ZSG nr 2 w Radomsku
• Rada Rodziców ZSG nr 7 w Radomsku
• Rada Rodziców PSP w Szczepocicach

Honorowy patronat nad festiwalem - Ks. Arcybiskup dr Stanisław Nowak
Patronat medialny - tygodnik Niedziela i Radio Jasna Góra


Organizatorzy Festiwalu dziękują Ojcu Gwardianowi i całemu Klasztorowi OO. Franciszkanów za gościnę.